• +48 607 209 018
  • +48 788 956 786
  • +48 888 251 673
PL SK

Pozostałe usługi

Nasza firma, poza standardową ofertą opisaną na pozostałych podstronach, świadczy również inne usługi związane z remontami i wykończeniami. Przede wszystkim, pełnimy rolę doradczą w niestandardowych i trudnych wdrożeniach aranżacji wnętrz. To co dla innych firm jest nie możliwe do wykonania, dla nas stanowi wyzwanie, na które musimy znaleźć rozwiązanie.

Położenie podłogi
W ramach remontów wykonujemy również podłogi. Jesteśmy w stanie zarówno położyć ocieplenie podłogowe, jak i samą podłogę, czy to w postaci płytek ceramicznych, bądź paneli podłogowych. Wykonujemy wylewki, przygotowujemy powierzchnię i wykonujemy kompleksową usługę położenia podłogi.

Ocieplanie i izolacja Piana Poliuretanowa (PUR)
Ocieplanie i izolacja Piana Poliuretanowa (PUR), czy to podłogi, pomieszczeń czy elewacji budynku, jest niezwykle istotna dla całości budowli. W zakresie naszych usług wykonujemy także wszelkie prace przygotowawcze jak i instalacyjne ocieplenia i izolacji. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i dysponujemy wykwalifikowana kadrą specjalistów.

Elementy dekoracyjne
Wykończenie mieszkania bądź domu, to nie tylko regipsy, malowanie i inne fundamentalne działania. To także dbałość o pełną realizację wdrożenia projektu wnętrza. Dla całkowitej satysfakcji Klienta, świadczymy Kompleksowe usługi wdrożeniowe. Przygotowujemy wspólnie projekt, zajmujemy się przygotowaniem pomieszczenia do wykończenia, a także wdrażamy aranżację. W ramach naszych dodatkowych usług wykonujemy między innymi układanie kamienia ozdobnego jako okładziny kamiennej, czy też płytek dekoracyjnych na ścianie lub podłodze.

Wszelkie nasze prace prowadzimy z należyta starannością i dbałością o szczegóły. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra dają gwarancję usługi najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy państwa do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Wróć do góry