• +48 607 209 018
  • +48 788 956 786
  • +48 888 251 673
PL SK

Posadzka dekoracyjna, beton dekoracyjny

Najbardziej znanym producentem betonu cire jest francuska firma Moderne Methode. Posiadając ponad 40 letnie doświadczenie techniczne w branży stali się pionierem w tworzeniu oryginalnego betonu cire.

Beton cire jest to inaczej zwany beton dekoracyjny, który swoje zastosowanie znajduje w wielu miejscach i sytuacjach. Przede wszystkim, Beton cire (inaczej mikrocement) firmy Moderne Methode zawiera trzy warstwy elastycznego betonu (Niv`ogrip, Medium i Finition), pigment, warstwę impregnatu koloru, następnie dwie lub trzy warstwy wytrzymałego lakieru a na koniec trzy warstwy wosku.

Beton cire możemy znaleźć także pod innymi nazwami. Należą do nich między innymi: beton dekoracyjny, mikrocement, beton barwiony oraz beton woskowany. Pomimo wielu nazw, wszystko skłania się ku jednemu, wysokiej jakości wytworowi, produkcji firmy Moderne Methode a w Polsce oferowanemu przez bezpośredniego i certyfikowanego, wyłącznego dystrybutora modernbet.pl.

Beton dekoracyjny jest niezwykle prosty w użyciu, jak i bardzo plastyczny - dzięki czemu można z niego stworzyć niezwykłe powierzchnie. Warto zaznaczyć, że beton cire t o zaledwie warstwa o grubości 2-3 milimetrów. Tym samym nie zmniejsza on pomieszczeń a co więcej, posiada korzystne właściwości mechaniczne. Beton ten jest zarówno plamo jak i wodoodporny, co zwiększa jego atrakcyjność jako wykończenia pomieszczeń użytkowych. Swoje zastosowanie znajdzie nie tylko w salonie czy pomieszczeniach codziennych, ale także w kuchni, łazience (idealny do wnętrz kabin prysznicowych) czy nawet na zewnątrz elewacji.

Wróć do góry